Packages

Personalize your learning experience with one of our packages below. 

  • 4 Lessons

    $95
    1 Month, 1 Lesson per week
     
    • Personalized Study Plan.
  • Best Value

    8 Lessons

    $190
    1 Month, 2 Lessons per week
     
    • Personalized Study Plan
    • Learning Strategies
  • 16 Lessons

    $340
    1 Month, 4 Lessons per week
     
    • Personalized Study Plan.
    • Learning Strategies.
    • Monitoring Learning Process.